Onyx Boox InkSense Plus Stylus ezüst
Kód: MULONYCZA0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox InkSense Plus Stylus ezüst| Szín | Ezüst |
| Terméktípus | Érintőceruza |
| Állítható billentyűérzékenységi szintek száma | 4096 |
| Többfunkciós oldalsó gomb | Igen |
| G-szenzor | Igen |
| Kompatibilitás | Boox Go 7; Boox Go Color 7 (II. generáció); Palm 2 Pro |
| Akkumulátor kapacitása | 80mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-polimer akkumulátor |
| Beépített akkumulátor | Igen |
| Töltésjelző | Igen |
| Töltés USB-C-n keresztül | Igen |
| Munkaátmérő | 0,6 mm |
| Súly | 15,3 g |
| Toll átmérője | 9 mm |
| Teljes hossz | 157,5 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | eBook Readers (Accessories) |
|---|---|
| Súly: | 0.08 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311126 |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Érintőceruza |
| Állítható billentyűérzékenységi szintek száma: | 4096 |
| Többfunkciós oldalsó gomb: | Igen |
| G-szenzor: | Igen |
| Kompatibilitás: | Boox Go 7; Boox Go Color 7 (II. generáció); Palm 2 Pro |
| Akkumulátor kapacitása: | 80mAh |
| Akkumulátor típusa: | Li-polimer akkumulátor |
| Beépített akkumulátor: | Igen |
| Töltésjelző: | Igen |
| Töltés USB-C-n keresztül: | Igen |
| Munkaátmérő: | 0,6 mm |
| Súly: | 15,3 g |
| Toll átmérője: | 9 mm |
| Teljes hossz: | 157,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

