Onyx Boox Go Color 7 (Gen II) e-könyv olvasó Érintőképernyős 4 GB Wi-Fi Fekete
Kód: MULONYCZE0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx Boox Go Color 7 (Gen II) e-könyv olvasó Érintőképernyős 4 GB Wi-Fi Fekete| Processzormagok száma | 8 |
| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 2400 MHz |
| Forgó | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 2300mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín | Fekete, Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Magasság | 156 mm |
| Súly | 195 g |
| Mélység | 6,4 mm |
| Szélesség | 137 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | 13 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Felület | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Wi-Fi | Igen |
| RAM-kapacitás | 4000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 4 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Belső memória | 64 GB |
| Kijelzőszínek száma | 4096 szín |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 db 1200 tintasugaras tintapatron |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 17,8 cm (7") |
| Kijelző felbontása | 1264 x 1680 képpont |
| Jótállási jegy | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MP3, WAV, CBR |
| Támogatott képformátumok | TIFF, PNG, BMP, JPG |
| Támogatott dokumentumformátumok | MOBI, PPTX, FB2, TXT, PDF, PPT, EPUB, TIFF, CHM, CBZ, DjVu, ZIP, PNG, AZW3, PRC, DOC, HTML, DOCX, RTF, CBR |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710310785 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 2400 MHz |
| Forgó: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2300mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín: | Fekete, Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Magasság: | 156 mm |
| Súly: | 195 g |
| Mélység: | 6,4 mm |
| Szélesség: | 137 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android |
| Operációs rendszer verziója: | 13 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Felület: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 4000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 4 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSDXC, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Belső memória: | 64 GB |
| Kijelzőszínek száma: | 4096 szín |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 db 1200 tintasugaras tintapatron |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 17,8 cm (7") |
| Kijelző felbontása: | 1264 x 1680 képpont |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, WAV, CBR |
| Támogatott képformátumok: | TIFF, PNG, BMP, JPG |
| Támogatott dokumentumformátumok: | MOBI, PPTX, FB2, TXT, PDF, PPT, EPUB, TIFF, CHM, CBZ, DjVu, Cipzár, PNG, AZW3, Kínai Népköztársaság, DOC, HTML, DOCX, RTF, CBR |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

