ONKRON N1L-B Stropní držák 32"-80" naklápěcí-otočný, Černý
Kód: TVAONRUCH0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ONKRON N1L-B Stropní držák 32"-80" naklápěcí-otočný, Černý| Minimální vzdálenost ke stropu | 71,7 cm |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | SPCC |
| Šířka balení | 710 mm |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Výška balení | 75 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,6 kg |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Model | Plný pohyb |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Nastavení výšky | Ano, 86,7 cm |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Úhel natočení | 60° |
| Úhel naklonění | 20° |
| Jednoduché přizpůsobení | Ano |
| Maximální vzdálenost od stropu | 158,4 cm |
| Varování | Ujistěte se, že je držák namontován na vhodnou stěnu/stůl v souladu s pokyny výrobce., Pravidelně kontrolujte upevnění a v případě potřeby utahujte šrouby, abyste zabránili pádu monitoru/televize., Nepřekračujte maximální hmotnost nebo velikost obrazovky, která je pro držák určena. |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 300, 200 x 400, 500 x 400, 600 x 400 mm, 400 x 200, 500 x 200, 600 x 200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400 mm, 300 x 100, 300 x 200 mm, 100 x 200, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 100 x 100 mm |
| Způsob uchycení | Strop |
| Maximální nosnost | 68,2 kg |
| Maximální velikost obrazovky | 2,03 m (80") |
| Maximální zatížení (na monitor) | 68,2 kg |
| Kompatibilita montážního rozhraní (min) | 100 x 100 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Kompatibilita montážního rozhraní (max) | 600 x 400 mm |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4262392441366 |
| Minimális távolság a mennyezettől: | 71,7 cm |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | SPCC |
| Csomag szélessége: | 710 mm |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,6 kg |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Dőlésszög: | 20° |
| Magasságállítás: | Igen, 86,7 cm |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgási szög: | 60° |
| Könnyű testreszabás: | Igen |
| Maximális távolság a mennyezettől: | 158,4 cm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. |
| Panelre szerelhető interfész: | 200x300, 500x400, 600 x 400 mm, 400x200, 500x200, 600x200, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400 mm, 300x100, 300 x 200 mm, 100x200, 200 x 200 mm, 400 x 400 mm, 100 x 100 mm |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Maximális teherbírás: | 68,2 kg |
| Maximális képernyőméret: | 2,03 m (80") |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 68,2 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 100 x 100 mm |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 600 x 400 mm |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

