ONKRON G90 86,4 cm (34") Asztali Fekete
Kód: TVAONRUCH0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ONKRON G90 86,4 cm (34") Asztali Fekete| Alapanyag | Rozsdamentes acél, acél, műanyag, alumínium |
| Szín | Fekete |
| Tájolás | Fekvő / Portré |
| Szélesség | 117 mm |
| Magasság | 480 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Csomag szélessége | 445 mm |
| Csomagolási mélység | 200 mm |
| Csomag magassága | 140 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Súly csomagolással együtt | 2,6 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Dőlésszög | -90 - 45° |
| Forgási szög | 360° |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Minimális képernyőméret | 33 cm (13") |
| Melléklet | Bilincs/gyűrű |
| Panelre szerelhető interfész | 100 × 100, 75 × 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás | 10 kg |
| Maximális terhelés (monitoronként) | 10 kg |
| Maximális képernyőméret | 86,4 cm (34") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.66 kg |
| EAN vonalkód: | 4262392441106 |
| Alapanyag: | Rozsdamentes acél, Acél, Kabát, Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Tájolás: | Fekvő / Portré |
| Szélesség: | 117 mm |
| Magasság: | 480 mm |
| Mélység: | 550 mm |
| Csomag szélessége: | 445 mm |
| Csomagolási mélység: | 200 mm |
| Csomag magassága: | 140 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 2,6 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -90 - 45° |
| Forgási szög: | 360° |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Minimális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Melléklet: | Bilincs/gyűrű |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás: | 10 kg |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 10 kg |
| Maximális képernyőméret: | 86,4 cm (34") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

