Omron RS4 Automatic 1 felhasználó
Kód: UISOMRCIS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron RS4 Automatic 1 felhasználó| Kijelző típusa | JÉG |
| Memória funkció | Igen |
| Szín | Fehér, fekete |
| Pulzusmérés | Igen |
| Felhasználók száma | 1 felhasználó/k |
| Modell | Automatikusan |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Mélység | 120 mm |
| Súly | 418 g |
| Súly csomagolással együtt | 544 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Csomag szélessége | 175 mm |
| Származási ország | Vietnam |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Hordtáska | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Termékkód | 90189010 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672111141 |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Memória funkció: | Igen |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Felhasználók száma: | 1 felhasználó/k |
| Modell: | Automatikusan |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Súly: | 418 g |
| Súly csomagolással együtt: | 544 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Származási ország: | Vietnam |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Hordtáska: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Termékkód: | 90189010 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

