Omron NightView felső kar, automatikus
Kód: UISOMRCIS0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron NightView felső kar, automatikus| Vezérlés típusa | Gombok |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Szín | Fehér |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Méret | 13,5 - 21,5 cm |
| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Modell | Automatikusan |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Mélység | 20 mm |
| Súly | 52 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Súly csomagolással együtt | 578 g |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Csomag szélessége | 175 mm |
| Származási ország | Japán |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Hordtáska | Igen |
| Termékkód | 90189010 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672111523 |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Méret: | 13,5 - 21,5 cm |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Modell: | Automatikusan |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 125 mm |
| Mélység: | 20 mm |
| Súly: | 52 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 578 g |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Származási ország: | Japán |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Hordtáska: | Igen |
| Termékkód: | 90189010 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

