Omron NE-810 inhalátor
Kód: UISOMRINH0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron NE-810 inhalátor| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 59 mm |
| Magasság | 124 mm |
| Könnyen használható | Igen |
| Zajszint | 53 dB |
| Légcsatorna hossza | 100 cm |
| Szín | Fehér |
| Porlasztási kapacitás | 0,35 ml/perc |
| Szopóka | Igen |
| Felnőtt maszk | Igen |
| Tárolódoboz | Igen |
| Maszk gyerekeknek | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672114036 |
| Szélesség: | 90 mm |
| Mélység: | 59 mm |
| Magasság: | 124 mm |
| Könnyen használható: | Igen |
| Zajszint: | 53 dB |
| Légcsatorna hossza: | 100 cm |
| Szín: | Fehér |
| Porlasztási kapacitás: | 0,35 ml/perc |
| Szopóka: | Igen |
| Felnőtt maszk: | Igen |
| Tárolódoboz: | Igen |
| Maszk gyerekeknek: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

