Omron Nami Cat Mesh inhalátor
Kód: UISOMRINH0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron Nami Cat Mesh inhalátor| Magasság | 157 mm |
| Csomag magassága | 210 mm |
| Csomag szélessége | 115 mm |
| Súly | 1,34 kg |
| Szélesség | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,39 kg |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Mélység | 148 mm |
| Porlasztási kapacitás | 0,35 ml/perc |
| Porlasztó technológia | Hálós inhalátor |
| Gyermekeknek tervezve | Igen |
| Szín | Kék |
| Beépített kijelző | Nem |
| Zajszint | 58 dB |
| Terméktervezés | Asztali |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Maszk gyerekeknek | Igen |
| Légzőcsővel együtt | Igen |
| Felnőtt maszk | Igen |
| Szopóka | Igen |
| Származási ország | Olaszország |
| Termékkód | 90192000 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| Súly: | 1.37 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672112452 |
| Magasság: | 157 mm |
| Csomag magassága: | 210 mm |
| Csomag szélessége: | 115 mm |
| Súly: | 1,34 kg |
| Szélesség: | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,39 kg |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Mélység: | 148 mm |
| Porlasztási kapacitás: | 0,35 ml/perc |
| Porlasztó technológia: | Hálós inhalátor |
| Gyermekeknek tervezve: | Igen |
| Szín: | Kék |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Zajszint: | 58 dB |
| Terméktervezés: | Asztali |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Maszk gyerekeknek: | Igen |
| Légzőcsővel együtt: | Igen |
| Felnőtt maszk: | Igen |
| Szopóka: | Igen |
| Származási ország: | Olaszország |
| Termékkód: | 90192000 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

