Omron M7 Intelli IT Felkar Automatikus 2 felhasználó
Kód: UISOMRCIS0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron M7 Intelli IT Felkar Automatikus 2 felhasználó| Modell | Automatikusan |
| Szín | Fehér |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Idő/dátum kijelzés | Igen |
| Memória funkció | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Vércukorszint mérés | Igen |
| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Aritmia-észlelés | Igen |
| Felhasználók száma | 2 felhasználó |
| Átlagos artériás nyomás | Igen |
| Méret | 22 - 42 cm |
| Pulzusmérés | Igen |
| Memóriaregiszterek | 200 |
| Szélesség | 160 mm |
| Súly | 1,06 kg |
| Magasság | 120 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,18 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Csomag szélessége | 175 mm |
| Származási ország | Vietnam |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Akkumulátor | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Termékkód | 90189010 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 1.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672113923 |
| Modell: | Automatikusan |
| Szín: | Fehér |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Idő/dátum kijelzés: | Igen |
| Memória funkció: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Vércukorszint mérés: | Igen |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Aritmia-észlelés: | Igen |
| Felhasználók száma: | 2 felhasználó |
| Átlagos artériás nyomás: | Igen |
| Méret: | 22 - 42 cm |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Memóriaregiszterek: | 200 |
| Szélesség: | 160 mm |
| Súly: | 1,06 kg |
| Magasság: | 120 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,18 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Származási ország: | Vietnam |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Akkumulátor: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Termékkód: | 90189010 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

