OMRON M4 Connect Afib felkaros vérnyomásmérő
Kód: UISOMRCIS0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OMRON M4 Connect Afib felkaros vérnyomásmérő| Bluetooth | Igen |
| Nagyobb hüvely is elérhető | Igen |
| Mozgásérzékelés támogatása | Igen |
| Felhasználók száma | 2 felhasználó |
| Memóriahelyek | Kettős felhasználói mód: 2 x 60 memória |
| Memóriaregiszterek | 60 |
| Pulzusmérés | Igen |
| Modell | Automatikusan |
| Beszélő funkció | Nem |
| Súly | 320 g |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Pulzusmérő | Igen |
| Kijelző típusa | LCD |
| Méret | 22 - 42 cm |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Mértékegységek | Hgmm |
| Dátum | Igen |
| Specifikus jellemzők | AFib jelző, 3x mérési funkció, szabálytalan szívverés és testmozgás érzékelése, magas vérnyomás jelző |
| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Szín | Fekete |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.87 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672114333 |
| Bluetooth: | Igen |
| Nagyobb hüvely is elérhető: | Igen |
| Mozgásérzékelés támogatása: | Igen |
| Felhasználók száma: | 2 felhasználó |
| Memóriahelyek: | Kettős felhasználói mód: 2 x 60 memória |
| Memóriaregiszterek: | 60 |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Modell: | Automatikusan |
| Beszélő funkció: | Nem |
| Súly: | 320 g |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Méret: | 22 - 42 cm |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Mértékegységek: | Hgmm |
| Dátum: | Igen |
| Specifikus jellemzők: | AFib jelző, 3x mérési funkció, szabálytalan szívverés és testmozgás érzékelése, magas vérnyomás jelző |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

