OMRON M2+ felkaros vérnyomásmérő
Kód: UISOMRCIS0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
OMRON M2+ felkaros vérnyomásmérő| Szín | Fehér |
| Méret | 22 - 42 cm |
| Helyszín / pozíció | Felkar |
| Energiagazdálkodás | 4 db 1,5 V-os AA elem |
| Diasztolés vérnyomás | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Nagyobb hüvely is elérhető | Igen |
| Felhasználók száma | 2 felhasználó |
| Súly | 320 g |
| Szisztolés vérnyomás | Igen |
| Memóriahelyek | Kettős felhasználói mód: 2 x 60 memória |
| Mértékegységek | Hgmm |
| Beszélő funkció | Nem |
| Modell | Automatikusan |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Kijelző típusa | LCD |
| Pulzusmérő | Igen |
| Memóriaregiszterek | 60 |
| Pulzusmérés | Igen |
| Specifikus jellemzők | Intellisense™ technológia, magas vérnyomás kijelző, testmozgás és szabálytalan szívverés érzékelése |
| Dátum | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Blood pressure monitors |
|---|---|
| Súly: | 0.68 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672114272 |
| Szín: | Fehér |
| Méret: | 22 - 42 cm |
| Helyszín / pozíció: | Felkar |
| Energiagazdálkodás: | 4 db 1,5 V-os AA elem |
| Diasztolés vérnyomás: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Nagyobb hüvely is elérhető: | Igen |
| Felhasználók száma: | 2 felhasználó |
| Súly: | 320 g |
| Szisztolés vérnyomás: | Igen |
| Memóriahelyek: | Kettős felhasználói mód: 2 x 60 memória |
| Mértékegységek: | Hgmm |
| Beszélő funkció: | Nem |
| Modell: | Automatikusan |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Pulzusmérő: | Igen |
| Memóriaregiszterek: | 60 |
| Pulzusmérés: | Igen |
| Specifikus jellemzők: | Intellisense™ technológia, magas vérnyomás kijelző, testmozgás és szabálytalan szívverés érzékelése |
| Dátum: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

