NATURE Grain Free Holistic Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPNTEKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURE Grain Free Holistic Lamb Mono - suché krmivo pro psy - 12kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Další funkce | Monobílkoviny, Bez lepku, Celkový zdravotní stav, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Podpora trávení, Gastrointestinální problémy |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Specifické potřeby zvířete | Ochrana trávicího traktu, Citlivý žaludek, Správné trávení, Potravinová alergie, Snížení potravinové intolerance, Alergický |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Taška |
| Hmotnost | 12 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 8% |
| Bílkoviny | 28% |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsažená vlhkost | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8437012083899 |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Gluténmentes, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Allergia, Emésztés támogatása, Emésztőrendszeri problémák |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Az állat speciális igényei: | Az emésztőrendszer védelme, Érzékeny gyomor, Megfelelő emésztés, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése, Allergiás |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 12 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Bárány |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Durva hamu: | 8% |
| Fehérjék: | 28% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
| Nyersrost: | 2,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

