NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoalergenní dieta Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg
Kód: DLPNTUKAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATURAL TRAIL Insect Small Breed Hypoalergenní dieta Mono - suché krmivo pro psy - 2 kg| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Taška |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Potravinová alergie, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení |
| Psí plemeno | Malá plemena psů, Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Další funkce | Bez lepku, Monobílkoviny, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Alergie |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť | Hmyz |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Řada | NATURAL TRAIL Monoprotein |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Varování | Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření. |
| Hrubý popel | 7,4% |
| Bílkoviny | 25% |
| Obsah tuku | 11,3% |
| Hrubá vláknina | 5,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.074 kg |
| EAN vonalkód: | 5906112480981 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Ételallergia, Gabonaintolerancia, Megfelelő emésztés |
| Kutyafajta: | Kis kutyafajták, Minden kistestű kutyafajta |
| Súly: | 1,5 kg |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Monoproteinek, Csirke nélkül, Gabonamentes, Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység, Allergia |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Rovar |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Tanács: | TERMÉSZETES ÚTVONAL Monoprotein |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 7,4% |
| Fehérjék: | 25% |
| Zsírtartalom: | 11,3% |
| Nyersrost: | 5,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

