Mop na srst a vlasy Vileda Pet Pro
Kód: SPDVI1MOP0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mop na srst a vlasy Vileda Pet Pro| Kategorie produktu | Příslušenství pro čištění |
| Barva | Červená |
| Maximální prací teplota | 60 °C |
| Čisticí povrchy | Tvrdá podlaha, Laminát, Dlaždice, Dřevo |
| Materiál hlavy mopu | Mikrovlákno |
| Lze prát v pračce | Ano |
| Sezónní nabídka | Podzim, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Kategorie | Pro kočky |
| Model | Plochý mop s barem |
| Suché i mokré holení | Ano |
| Množství | 1 |
| Varování | Před prvním použitím zkontrolujte stabilitu a neporušenost výrobku., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně čistěte mop podle doporučení výrobce, abyste zabránili hromadění bakterií. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mops |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 4023103143593 |
| Termékkategória: | |
| Szín: | Piros |
| Maximális mosási hőmérséklet: | 60°C |
| Felületek tisztítása: | Kemény padló, Laminált padló, Csempe, Fa |
| Felmosófej anyaga: | Mikroszálas |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Szezonális ajánlat: | Őszi, Nyár a háziállatoddal |
| Kategória: | Macskák számára |
| Modell: | |
| Száraz és nedves borotválkozás: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Első használat előtt ellenőrizze a termék stabilitását és épségét., Gyermekektől elzárva tartandó., A baktériumok elszaporodásának megelőzése érdekében rendszeresen tisztítsa a felmosót a gyártó ajánlásainak megfelelően. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

