Montis Uchwyt monitorowy dupla Everest 13-27" MT015 68,6 cm (27") fekete asztal
Kód: TVAMNSUCH0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Uchwyt monitorowy dupla Everest 13-27" MT015 68,6 cm (27") fekete asztal| Könnyű telepítés | Igen |
| Alapanyag | Acél |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
| Szín | Fekete |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Minimális rendelési mennyiség | 1 darab |
| Külső doboz hossza | 340 mm |
| Mennyiség dobozonként | 4 darab |
| A fő csomag súlya | 15,4 kg |
| Csomag magassága | 220 mm |
| Csomag szélessége | 505 mm |
| Magasságállítás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Karok száma | 2 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Magasságállítás típusa | Kézikönyv |
| Támogatott kijelzők száma | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 100 x 100 mm |
| Maximális asztalvastagság | 8,8 cm |
| Maximális terhelés (monitoronként) | 8 kg |
| Minimális asztalvastagság | 1 cm |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Hosszabbító kar (max.) | 100 cm |
| Maximális képernyőméret | 68,6 cm (27") |
| Minimális képernyőméret | 33 cm (13") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás | 16 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 3.73 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811404085 |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Alapanyag: | Acél |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Minimális rendelési mennyiség: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 340 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 4 darab |
| A fő csomag súlya: | 15,4 kg |
| Csomag magassága: | 220 mm |
| Csomag szélessége: | 505 mm |
| Magasságállítás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Karok száma: | 2 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Magasságállítás típusa: | Kézikönyv |
| Támogatott kijelzők száma: | 2 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 100 x 100 mm |
| Maximális asztalvastagság: | 8,8 cm |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 8 kg |
| Minimális asztalvastagság: | 1 cm |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Hosszabbító kar (max.): | 100 cm |
| Maximális képernyőméret: | 68,6 cm (27") |
| Minimális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 75 x 75 mm |
| Maximális teherbírás: | 16 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

