Montis Uchwyt do monitora „ELBRUS” MT014 81,3 cm (32") Černá Stůl
Kód: TVAMNSUCH0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Uchwyt do monitora „ELBRUS” MT014 81,3 cm (32") Černá Stůl| Product made with recycled materials | Ano |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Železo |
| Snadná instalace | Ano |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 425 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,16 kg |
| Výška balení | 305 mm |
| Šířka balení | 510 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Návod na použití | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Včetně držáku VESA | Ano |
| Včetně svorky | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky | Plynová pružina |
| Nastavení výšky | Ano |
| Nastavitelná hloubka | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Maximální nosnost | 8 kg |
| Počet podporovaných displejů | 1 |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Minimální velikost obrazovky | 33 cm (13") |
| Minimální tloušťka stolu | 1 cm |
| Způsob uchycení | Stůl |
| Maximální velikost obrazovky | 81,3 cm (32") |
| Maximální tloušťka stolu | 8,5 cm |
| Připevnění | Bolt-through |
| Vhodné pro TV | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811404078 |
| Product made with recycled materials: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Základní materiál: | Železo |
| Snadná instalace: | Ano |
| Typ balení: | Krabice |
| Hloubka balení: | 425 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 2,16 kg |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Návod na použití: | Ano |
| Montážní sada: | Ano |
| Včetně držáku VESA: | Ano |
| Včetně svorky: | Ano |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Typ nastavitelnosti výšky: | Plynová pružina |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Nastavitelná hloubka: | Ano |
| Nastavení sklonu: | Ano |
| Maximální nosnost: | 8 kg |
| Počet podporovaných displejů: | 1 |
| Rozhraní upevnění panelu: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Minimální velikost obrazovky: | 33 cm (13") |
| Minimální tloušťka stolu: | 1 cm |
| Způsob uchycení: | Stůl |
| Maximální velikost obrazovky: | 81,3 cm (32") |
| Maximální tloušťka stolu: | 8,5 cm |
| Připevnění: | Bolt-through |
| Vhodné pro TV: | Ano |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

