Montis Monitortartó "ELBRUS" MT014 81,3 cm (32") Fekete Íróasztal
Kód: TVAMNSUCH0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Montis Monitortartó "ELBRUS" MT014 81,3 cm (32") Fekete Íróasztal| Alapanyag | Vas |
| Szín | Fekete |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 2,16 kg |
| Csomagolási mélység | 425 mm |
| Csomag magassága | 305 mm |
| Csomag szélessége | 510 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szorítóval együtt | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| VESA tartó tartozék | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Magasságállítás típusa | Gázrugó |
| Állítható mélység | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| TV-hez alkalmas | Igen |
| Maximális teherbírás | 8 kg |
| Minimális képernyőméret | 33 cm (13") |
| Melléklet | Becsavarozható |
| Rögzítési módszer | Táblázat |
| Panelre szerelhető interfész | 100 × 100, 75 × 75 mm |
| Maximális asztalvastagság | 8,5 cm |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Minimális asztalvastagság | 1 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 2.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811404078 |
| Alapanyag: | Vas |
| Szín: | Fekete |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Újrahasznosított anyagokból készült termék: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 2,16 kg |
| Csomagolási mélység: | 425 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomag szélessége: | 510 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szorítóval együtt: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| VESA tartó tartozék: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Magasságállítás típusa: | Gázrugó |
| Állítható mélység: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| TV-hez alkalmas: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 8 kg |
| Minimális képernyőméret: | 33 cm (13") |
| Melléklet: | Becsavarozható |
| Rögzítési módszer: | Táblázat |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100, 75 x 75 mm |
| Maximális asztalvastagság: | 8,5 cm |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Minimális asztalvastagság: | 1 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

