Mars Gaming MCPRISMA počítačová skříň Midi Tower Černá
Kód: OBUTACOBU0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCPRISMA počítačová skříň Midi Tower Černá| Podporované pevné velikosti disků | 2.5, 3.5" |
| Kombo HDD/SDD rám | Ano |
| Materiál | Temperované sklo |
| Počet interních 3,5" pozic | 2 |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,2 cm |
| Maximální délka grafické karty | 43 cm |
| Boční okno | Ano |
| Tlačítko ovládání RGB | Ano |
| Panel(y) z tvrzeného skla | Ano |
| Model | PC |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| LED indikátory | Ano |
| Barva | Černá |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Počet 3,5" pozic | 2 |
| Vhodné pro | Hraní |
| Barva podsvětlení | Více |
| Formát | Midi Tower |
| Umístění osvětlení | Vnitřní |
| Osvětlení | Ano |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Tlačítko reset | Ano |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Šířka | 230 mm |
| Hmotnost | 7,3 kg |
| Výška | 525 mm |
| Hloubka | 449 mm |
| Výška balení | 590 mm |
| Hloubka balení | 510 mm |
| Šířka balení | 300 mm |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet podporovaných spodních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry spodních ventilátorů | 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 140 mm, 120 |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Podporované velikosti horních chladičů | 360 mm, 240, 120 |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
| Pozice napájecího zdroje | Spodek |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.8 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693112983 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Igen |
| Anyag: | Edzett üveg |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 2 |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,2 cm |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 43 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| RGB vezérlőgomb: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Alkalmas: | Játék |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Formátum: | Midi torony |
| Világítás helye: | Belső |
| Világítás: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Porszűrő: | Igen |
| Szélesség: | 230 mm |
| Súly: | 7,3 kg |
| Magasság: | 525 mm |
| Mélység: | 449 mm |
| Csomag magassága: | 590 mm |
| Csomagolási mélység: | 510 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm, 240, 120 |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

