Mars Gaming MC-INFINIOLITE Midi torony, fekete
Kód: OBUTACOBU0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MC-INFINIOLITE Midi torony, fekete| Kombinált HDD/SDD keret | Igen |
| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Porszűrő | Nem |
| Anyag | Edzett üveg |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 2 |
| LED-jelzők | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Be/ki gomb | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 32,5 cm |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| Támogatott alaplapformátumok | Mini-ITX, Micro ATX, ATX |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Alkalmas | Játék |
| Modell | PC |
| Formátum | Midi torony |
| Szín | Fekete |
| Súly | 4,48 kg |
| Magasság | 355 mm |
| Mélység | 350 mm |
| Szélesség | 293 mm |
| Csomag magassága | 416 mm |
| Csomag szélessége | 354 mm |
| Csomagolási mélység | 407 mm |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Használati utasítás | Igen |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 120, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Tápegység helye | Oldal |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 6 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693113409 |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Igen |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Porszűrő: | Nem |
| Anyag: | Edzett üveg |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| LED-jelzők: | Igen |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 32,5 cm |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mini-ITX, Mikro ATX, ATX |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Alkalmas: | Játék |
| Modell: | PC |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 4,48 kg |
| Magasság: | 355 mm |
| Mélység: | 350 mm |
| Szélesség: | 293 mm |
| Csomag magassága: | 416 mm |
| Csomag szélessége: | 354 mm |
| Csomagolási mélység: | 407 mm |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 120, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Tápegység helye: | Oldal |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

