MARIOINEX Mini Waffle City építőkészlet Benzinkút, 148 alkatrész
Kód: KLOMNEKON0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARIOINEX Mini Waffle City építőkészlet Benzinkút, 148 alkatrész| Darabszám | 148 darab |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor | 6 év(ek) |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Csomag szélessége | 185 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 0.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033906996 |
| Darabszám: | 148 darab |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott minimális életkor: | 6 év(ek) |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Csomag szélessége: | 185 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

