MARIOINEX Mini gofrikockák pasztell színben, 140 darab
Kód: KLOMNEKON0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARIOINEX Mini gofrikockák pasztell színben, 140 darab| Ajánlott minimális életkor | 3 év(ek) |
| Szín | Sokszínű |
| Mosógépben mosható | Igen |
| Darabszám | 140 darab |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Csomag szélessége | 185 mm |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 0.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033903650 |
| Ajánlott minimális életkor: | 3 év(ek) |
| Szín: | Sokszínű |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Darabszám: | 140 darab |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Csomag szélessége: | 185 mm |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

