MARIOINEX Mini gofrikockák, 300 darab
Kód: KLOMNEKON0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARIOINEX Mini gofrikockák, 300 darab| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Mosógépben mosható | Igen |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Ajánlott minimális életkor | 3 év(ek) |
| Darabszám | 300 darab |
| Csomag magassága | 125 mm |
| Csomag szélessége | 195 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Tárolódoboz | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tartandó., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 1.34 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033902189 |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Mosógépben mosható: | Igen |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Ajánlott minimális életkor: | 3 év(ek) |
| Darabszám: | 300 darab |
| Csomag magassága: | 125 mm |
| Csomag szélessége: | 195 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Tárolódoboz: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tárolandó., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

