MARIOINEX Mini Gofri Hercegnő, 280 darabos
Kód: KLOMNEKON0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARIOINEX Mini Gofri Hercegnő, 280 darabos| Darabszám | 280 darab |
| Ajánlott minimális életkor | 6 év(ek) |
| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott nem | Lány |
| Csomag szélessége | 185 mm |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől távol tartandó., Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt jelenthetnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 0.94 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033905784 |
| Darabszám: | 280 darab |
| Ajánlott minimális életkor: | 6 év(ek) |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott nem: | Lány |
| Csomag szélessége: | 185 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűztől távol tárolandó., Felnőtt felügyelete mellett használható., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

