MARIOINEX Mini gofri építőkészlet, 300 darabos
Kód: KLOMNEKON0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MARIOINEX Mini gofri építőkészlet, 300 darabos| Szín | Sokszínű |
| Ajánlott nem | Fiú/lány |
| Darabszám | 300 darab |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Csomag szélessége | 185 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 60 mm |
| Csomagolási mélység | 160 mm |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - a kis alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tartandó., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Constructive |
|---|---|
| Súly: | 1.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5903033902271 |
| Szín: | Sokszínű |
| Ajánlott nem: | Fiú/lány |
| Darabszám: | 300 darab |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Csomag szélessége: | 185 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 60 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas - az apró alkatrészek fulladásveszélyt okozhatnak., Tűztől távol tárolandó., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

