Manhattan 462129 laptop állvány, fekete, 39,6 cm (15,6")
Kód: AEUMNHPPM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 462129 stojan pro laptop Černá 39,6 cm (15.6")| Materiál | Ocel |
| Počet podporovaných zařízení | 1 |
| Minimální kompatibilní velikost obrazovky notebooku | 25,4 cm (10") |
| Typ produktu | Stojan pro laptop |
| Barva | Černá |
| Protiskluzová plocha | Ano |
| Maximální nosnost | 5 kg |
| Maximální kompatibilní velikost obrazovky notebooku | 39,6 cm (15.6") |
| Certifikace | RoHS |
| Délka | 225 mm |
| Šířka | 225 mm |
| Hmotnost | 591 g |
| Hloubka | 35 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Certifikáty shody | RoHS, CE |
| Sklopný | Ano |
| Varování | Nepokládejte na stojan těžké předměty, abyste zabránili jeho poškození., Ujistěte se, že je výrobek stabilně umístěn, aby nedošlo k jeho převrácení., Pravidelně kontrolujte technický stav výrobku, abyste zajistili jeho bezpečné používání. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitors - Monitor accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.74 kg |
| EAN vonalkód: | 766623462129 |
| Anyag: | Acél |
| Támogatott eszközök száma: | 1 |
| Minimális kompatibilis laptop képernyőméret: | 25,4 cm (10") |
| Terméktípus: | Laptop állvány |
| Szín: | Fekete |
| Csúszásgátló felület: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 5 kg |
| Maximális kompatibilis laptop képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Hossz: | 225 mm |
| Szélesség: | 225 mm |
| Súly: | 591 g |
| Mélység: | 35 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Csuklós: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne helyezzen nehéz tárgyakat az állványra a sérülések elkerülése érdekében., Győződjön meg róla, hogy a termék stabilan van elhelyezve, hogy elkerülje a felborulást., Rendszeresen ellenőrizze a termék műszaki állapotát a biztonságos használat biztosítása érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

