Manhattan 102049 intelligenskártya-olvasó, belső USB, USB 2.0, fekete
Kód: MULMNHCZP0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 102049 intelligenskártya-olvasó, belső USB, USB 2.0, fekete| Terméktípus | Univerzális intelligenskártya-olvasó |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Alkalmazási terület | Banki és fizetési szolgáltatások, egészségügy |
| Meghibásodások közötti átlagos ciklusszám (MCBF) | 200000 |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Tápegység | USB |
| USB tápegység | Igen |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Kábelhossz | 1,05 m |
| Szín | Fekete |
| Helyszín / pozíció | Belső |
| LED-jelzők | Teljesítmény, Aktivitás |
| Szélesség | 65 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 60 g |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Kompatibilis a Mac OS rendszerrel | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows XP Home x64, Windows 7, Windows XP Home, Windows Vista, Windows XP Professional, Windows 8.1, Windows 10, Windows XP Professional x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Gyors telepítési útmutató | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Felület | USB 2.0 |
| Megfelel az iparági szabványoknak | 2 vonalas, 3 vonalas, SLE4418, 4428, 4432, 4442, AT88SC1608, 45D041, I2C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–50 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -35 - 70 °C |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel való érintkezést. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
| Tanúsítvány | FCC EC RoHS2 usb2.0 CCID |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Card readers |
|---|---|
| Súly: | 0.085 kg |
| EAN vonalkód: | 766623102049 |
| Terméktípus: | Univerzális intelligenskártya-olvasó |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Alkalmazási terület: | Banki és fizetési szolgáltatások, egészségügy |
| Meghibásodások közötti átlagos ciklusszám (MCBF): | 200000 |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Tápegység: | USB |
| USB tápegység: | Igen |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Kábelhossz: | 1,05 m |
| Szín: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Belső |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, Tevékenység |
| Szélesség: | 65 mm |
| Mélység: | 85 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Súly: | 60 g |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows XP Home x64, Windows 7, Windows XP Home, Windows Vista, Windows XP Professional, Windows 8.1, Windows 10, Windows XP Professional x64 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Felület: | USB 2.0 |
| Megfelel az iparági szabványoknak: | 2 vonalas, 3 vonalas, SLE4418, 4428, 4432, 4442, AT88SC1608, 45D041, I2C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–50 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -35 - 70 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Gyermekektől elzárva tartandó., Kerülje a vízzel való érintkezést. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
| Tanúsítvány: | FCC EC RoHS2 usb2.0 CCID |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

