Libox LB-1000, DVB-T TV antenna - 16,5 dB
Kód: ITKLBXANT0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Libox LB-1000, Antena TV DVB-T - 16,5 dB| Barva | Hliník, Modrá |
| Typ antény | Směrová anténa |
| Šířka | 600 mm |
| Hmotnost | 1,65 kg |
| Hloubka | 1050 mm |
| Výška | 800 mm |
| Úroveň zisku antény (max) | 16 dBi |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 1.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5901811400889 |
| Szín: | Alumínium, Kék |
| Antenna típusa: | Irányított antenna |
| Szélesség: | 600 mm |
| Súly: | 1,65 kg |
| Mélység: | 1050 mm |
| Magasság: | 800 mm |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 16 dBi |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

