LG 34WR50QK-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD Fekete
Kód: MONLG-MON0209
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 34WR50QK-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD Fekete| Áramfogyasztás | 45 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 25,7 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 42,9 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 483,3 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 223,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 809 mm |
| Súly (állvánnyal) | 5,9 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 4,9 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 91,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 358,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 809 mm |
| Csomag magassága | 524 mm |
| Csomagolási mélység | 212 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,4 kg |
| Csomag szélessége | 986 mm |
| Kép a kép mellett (PbP) | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete stabilizátor |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI portok száma | 2 |
| Kép mód | Energiatakarékos |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Natív képarány | 21:9 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Támogatott grafikus felbontás | 1920 x 1080 (HD 1080), 3440 x 1440, 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Válasz | 5 ms |
| Megjelenítési formátum | 2160p, 720p, 1080p, 480p |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 86,42 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | HDR effektus, nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Pixelsűrűség | 0,23175 × 0,23175 mm |
| Színmélység | 10 bit |
| Panel típusa | VA |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| HD felbontás típusa | Széles Quad HD |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója | 86,4 cm (34") |
| Kijelző felbontása | 3440 x 1440 képpont |
| HDR-támogatás | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1800R |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 15° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Magasságállítás | Nem |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2033455 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.875 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096199527 |
| Áramfogyasztás: | 45 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 25,7 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 42,9 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 483,3 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 223,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 809 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,9 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 4,9 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 91,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 358,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 809 mm |
| Csomag magassága: | 524 mm |
| Csomagolási mélység: | 212 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,4 kg |
| Csomag szélessége: | 986 mm |
| Kép a kép mellett (PbP): | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete stabilizátor |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Kép mód: | Energiatakarékos |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1920 x 1080 (HD 1080), 3440x1440, 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 5 ms |
| Megjelenítési formátum: | 2160p, 720p, 1080p, 480p |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 86,42 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | HDR-effektus, Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Pixelsűrűség: | 0,23175 × 0,23175 mm |
| Színmélység: | 10 bit |
| Panel típusa: | VA |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| HD felbontás típusa: | Széles Quad HD |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1800R |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Hálózati adapter mellékelve: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Magasságállítás: | Nem |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2033455 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

