LG 34G630A-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Fekete
Kód: MONLG-GAM0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 34G630A-B számítógép monitor 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Fekete| Tápegység típusa | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 61 kWh |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 512,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 808 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 235 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,3 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 363,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 107,1 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,3 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 808 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| FPS-számláló | Igen |
| Kép a kép mellett (PbP) | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete stabilizátor |
| HDMI portok száma | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB tápellátás | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Hangbemenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI | Igen |
| USB tápellátási verzió akár | 15 W |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Korábbi USB Type-C portok száma | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 0 - 85% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Megjelenítési formátum | 1440p |
| Natív képarány | 21:9 |
| Kijelző felbontása | 3440 x 1440 képpont |
| Támogatott grafikus felbontás | 3440x1440 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 86 cm |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Válasz | 1 ms |
| Pixelsűrűség | 0,2317 × 0,2317 mm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | DisplayHDR 400 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Pixelsűrűség | 110ppi |
| DCI-P3 színskála | 95% |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Panel típusa | VA |
| Kijelző átlója | 86,4 cm (34") |
| Kontrasztarány (tipikus) | 4000:1 |
| Mellékelt kábelek | HDMI, DisplayPort |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2400682 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 10.35 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096558058 |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 61 kWh |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 512,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 808 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 235 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,3 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 363,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 107,1 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,3 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 808 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| FPS-számláló: | Igen |
| Kép a kép mellett (PbP): | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete stabilizátor |
| HDMI portok száma: | 2 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| USB tápellátási verzió akár: | 15 W |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 0 - 85% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Megjelenítési formátum: | 1440p |
| Natív képarány: | 21:9 |
| Kijelző felbontása: | 3440 x 1440 képpont |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3440x1440 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 86 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Válasz: | 1 ms |
| Pixelsűrűség: | 110ppi |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR 400 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| DCI-P3 színskála: | 95% |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Panel típusa: | VA |
| Kijelző átlója: | 86,4 cm (34") |
| Kontrasztarány (tipikus): | 4000:1 |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, DisplayPort |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2400682 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

