LG 32UR550K-B počítačový monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Černá
Kód: MONLG-MON0217
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 32UR550K-B počítačový monitor 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Černá| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 32 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Podsvícený stojan | Ne |
| Barva nohou | Černá |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Hmotnost (bez stojánku) | 5,2 kg |
| Výška (s podstavcem) | 597,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 714,3 mm |
| Výška (bez stojánku) | 420,1 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 714,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 239,3 mm |
| Šířka balení | 821 mm |
| Výška balení | 507 mm |
| Typ balení | Krabice |
| Hloubka balení | 226 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,2 kg |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| HDMI | Ano |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Režim obrazu | Energeticky šetrný |
| Odezva | 4 ms |
| Podpora HDR | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Rozteč pixelů | 0,06053 x 0,18159 mm |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Barevný gamut | 90% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Typ panelu | VA |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Stojan v ceně | Ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Středový čep | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| RMS výkon | 10 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Varování | Nerozebírejte kryt monitoru; hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Monitor umístěte na rovný a stabilní povrch, aby nedošlo k jeho převrácení a poškození., Před čištěním odpojte monitor od napájení. |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2120095 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 10.194 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096228159 |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 32 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 37 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Háttérvilágítású állvány: | Nem |
| Láb színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvány nélkül): | 5,2 kg |
| Magasság (állvánnyal): | |
| Súly (állvánnyal): | 7 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Magasság (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvány nélkül): | 45,7 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Mélység (állvánnyal): | |
| Csomag szélessége: | |
| Csomag magassága: | 507 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 226 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,2 kg |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Kép mód: | Energiatakarékos |
| Válasz: | 4 ms |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Pixelsűrűség: | |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Színskála: | 90% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Panel típusa: | VA |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző átlója: | 80 cm (31,5") |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| Középső csap: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

