LG 27U731SA-W počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Bílá
Kód: MONLG-MON0218
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 27U731SA-W počítačový monitor 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Bílá| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (úsporně) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 38 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Tržní kategorie | Smart |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,85 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 612 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 210 mm |
| Výška (s podstavcem) | 452 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 45,7 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 612 mm |
| Výška (bez stojánku) | 373 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,54 kg |
| Výška balení | 129 mm |
| Šířka balení | 767 mm |
| Hloubka balení | 434 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,03 kg |
| Verze HDMI | 2.0 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Zabudovaný USB hub | Ano |
| HDMI | Ano |
| Verze USB Power Delivery až do | 65 W |
| Typ USB upstream portu | USB typu C |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ panelu | IPS |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Rozteč pixelů | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Barevná škála DCI-P3 | 90% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Podpora HDR | Ano |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Odezva | 5 ms |
| Stojan v ceně | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | Ne |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.08 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096444061 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (gazdaságosság): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 26 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 38 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Piaci kategória: | |
| Szín: | Fehér |
| Súly (állvánnyal): | |
| Szélesség (állvánnyal): | 612 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 210 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 452 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 45,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 612 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 373 mm |
| Súly (állvány nélkül): | |
| Csomag magassága: | 129 mm |
| Csomag szélessége: | |
| Csomagolási mélység: | 434 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| USB tápellátás: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| USB tápellátási verzió akár: | 65 W |
| USB upstream port típusa: | USB Type-C |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 1 |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Panel típusa: | IPS |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 0,1554 × 0,1554 mm |
| DCI-P3 színskála: | 90% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Válasz: | 5 ms |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| Magasságállítás: | Nem |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

