Lenovo ThinkPad Essential 16-inch Topload (Eco) 40,6 cm (16") Brašna na notebook Černá
Kód: MOBLEVTOR0151
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad Essential 16-inch Topload (Eco) 40,6 cm (16") Brašna na notebook Černá| Externí kapsy | Přední kapsa |
| Přední kapsa | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Kompatibilita značky | Lenovo |
| Materiál | Polyester, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Množství | 1 |
| Typ krytu | Brašna na notebook |
| Kompatibilita | ThinkPad Essential |
| Výška | 33,9 mm |
| Hmotnost | 480 g |
| Výška balení | 290 mm |
| Hloubka balení | 65 mm |
| Hmotnost včetně balení | 680 g |
| Hloubka | 262 mm |
| Šířka balení | 405 mm |
| Šířka | 380,6 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 195477802698 |
| Externí kapsy: | Přední kapsa |
| Přední kapsa: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Kompatibilita značky: | Lenovo |
| Materiál: | Polyester, Polyvinylchlorid (PVC) |
| Množství: | 1 |
| Typ krytu: | Brašna na notebook |
| Kompatibilita: | ThinkPad Essential |
| Výška: | 33,9 mm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Výška balení: | 290 mm |
| Hloubka balení: | 65 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 680 g |
| Hloubka: | 262 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Šířka: | 380,6 mm |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

