Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá
Kód: MOBLEVNOTMBWO
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 226V Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá| Počet jader procesoru | 8 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Model procesoru | 226V |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| NVMe | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (min) | 45 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Požadovaný nabíjecí výkon (max.) | 65 W |
| Typ produktu | Laptop |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva | Černá |
| Materiál zadního krytu displeje | Hliník |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Senary SN6147 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 249 mm |
| Výška (zadní) | 1,71 cm |
| Šířka | 356 mm |
| Výška (čelní) | 1,01 cm |
| Hmotnost | 1,61 kg |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Windows Hello | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Frekvence paměti | 8533 MHz |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics 130V |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Barevný prostor | NTSC |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| LED podsvícení | Ano |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Barevný gamut | 45% |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Kapacita baterie | 64 Wh |
| AC adaptér | Ano |
| Copilot+ PC | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.76 kg |
| EAN vonalkód: | 199274014667 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor modell: | |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzor gyártója: | Intel |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD formátum: | M.2 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 65 W |
| Terméktípus: | Laptop |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Kijelző hátlap anyaga: | Alumínium |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Hangchip: | Szenárium SN6147 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | 249 mm |
| Magasság (hátul): | 1,71 cm |
| Szélesség: | 356 mm |
| Magasság (elöl): | |
| Súly: | 1,61 kg |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Intelligenskártya-olvasó: | Nem |
| Windows Hello: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Memóriafrekvencia: | 8533 MHz |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Arc Graphics |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc Graphics 130V |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Színtér: | NTSC |
| Natív képarány: | 16:10 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Színskála: | 45% |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

