Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Americká angličtina Černá Nový / Repack
Kód: MOBLEVNOTMBWD
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Americká angličtina Černá Nový / Repack| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,4 GHz |
| Účinná jádra | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Výkonná jádra | 2 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,6 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i5-1335U |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Maximální turbo výkon | 55 W |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Bluetooth | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| NFC | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| NVMe | Ano |
| Ukládací médium | SSD |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | FSC certified package ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Materiál zadního krytu displeje | Hliník |
| Typ produktu | Laptop |
| Název barvy | Graphite black |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Hliník, Polykarbonát (PC) |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Zvukový čip | Synaptic CX11880 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Hloubka | 247,7 mm |
| Šířka | 356,1 mm |
| Hmotnost | 1,77 kg |
| Výška | 19,9 mm |
| Ochrana heslem | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačního systému | Angličtina |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Paměťové sloty | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 40 GB |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Iris Xe Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Barevný gamut | 45% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| LED podsvícení | Ano |
| Kontrastní poměr (typický) | 800:1 |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | NTSC |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kapacita baterie | 47 Wh |
| AC adaptér | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.8 kg |
| EAN vonalkód: | 196804929866 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,4 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,6 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i5-1335U |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzormagok száma: | 10 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| NFC: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| NVMe: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 256 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | FSC tanúsítvánnyal rendelkező csomagolás ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Kijelző hátlap anyaga: | Alumínium |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Grafitfekete |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium, polikarbonát (PC) |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Hangchip: | Synaptic CX11880 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Mélység: | 247,7 mm |
| Szélesség: | 356,1 mm |
| Súly: | 1,77 kg |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Intelligenskártya-olvasó: | Nem |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer nyelve: | angol |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriahelyek: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum: | Alaplapon + SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 40 GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Iris Xe grafika |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Színskála: | 45% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 800:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Színtér: | NTSC |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 47 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

