Lenovo ThinkCentre neo 50t Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Fekete, Szürke
Kód: KOMLEVKOPM253
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50t Intel® Core™ i3 i3-14100 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Fekete, Szürke| Processzormagok száma | 4 |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzor modell | i3-14100 |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Erőteljes magok | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény | 110 W |
| Alapvető processzorteljesítmény | 60 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 3,5 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Bluetooth | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák | SDHC, SD, SDXC |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Tápegység | 180 W |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, REACH, WEEE |
| Tanúsítvány | TÜV Rheinland Ultra alacsony zajszint |
| Zárnyílás | Igen |
| Szín neve | Luna szürke (előlap), hollófekete (ház) |
| Helyszín / pozíció | Függőleges |
| Szín | Fekete |
| Szekrény típusa | Torony |
| Kötet | 13,6 liter |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Csomag szélessége | 240 mm |
| Magasság | 340 mm |
| Csomag magassága | 530 mm |
| Csomagolási mélység | 395 mm |
| Súly | 5,6 kg |
| Szélesség | 145 mm |
| Mélység | 294 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra | 64 bites |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Vonalkimenet | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Nem ECC | Igen |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 |
| Jelszóvédelem | Bekapcsoláskor, HDD, Adminisztrátor, Igen |
| Hangchip | Realtek ALC623-CG |
| Terméktípus | PC |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Hangszórók száma | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3048 méter |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága | Kábel |
| Integrált kijelző | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja., A termék elektromos alkatrészeket tartalmaz, amelyek helytelen használat esetén veszélyesek lehetnek., Figyelmeztetés: Használat közben ne takarja el a számítógép szellőzőnyílásait a túlmelegedés elkerülése érdekében. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | EPEAT Ezüst, TCO, ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.71 kg |
| EAN vonalkód: | 198154073824 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 110 W |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 60 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Bluetooth: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SDHC, SD, SDXC |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | 180 W |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH, Elektromos és elektronikus hulladék |
| Tanúsítvány: | TÜV Rheinland Ultra alacsony zajszint |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín neve: | Luna szürke (előlap), hollófekete (ház) |
| Helyszín / pozíció: | Függőleges |
| Szín: | Fekete |
| Szekrény típusa: | Torony |
| Kötet: | 13,6 liter |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Csomag szélessége: | 240 mm |
| Magasság: | 340 mm |
| Csomag magassága: | 530 mm |
| Csomagolási mélység: | 395 mm |
| Súly: | 5,6 kg |
| Szélesség: | 145 mm |
| Mélység: | 294 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Vonalkimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Nem ECC: | Igen |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Jelszóvédelem: | Bekapcsolt állapotban, Merevlemez, Adminisztrátor, Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Terméktípus: | PC |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja., A termék elektromos alkatrészeket tartalmaz, amelyek helytelen használat esetén veszélyesek lehetnek., Figyelmeztetés: Használat közben ne takarja el a számítógép szellőzőnyílásait a túlmelegedés elkerülése érdekében. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT ezüst, Teljes birtoklási költség, ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

