Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Fekete, Szürke
Kód: KOMLEVKOPM289
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Fekete, Szürke| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzor modell | i5-14400 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,8 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i5-14xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,5 GHz |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Erőteljes magok | 6 |
| Hatékony magok | 4 |
| Maximális turbóteljesítmény | 148 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,5 GHz |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111K |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa | DVD±RW |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| NVMe | Igen |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Tápegység | 180 W |
| Szín | Fekete |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Kötet | 8,2 liter |
| Szín neve | Váz: Fekete, Káva: Szürke |
| Helyszín / pozíció | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa | SFF |
| Csomag szélessége | 195 mm |
| Szélesség | 92,5 mm |
| Csomag magassága | 530 mm |
| Magasság | 339,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,29 kg |
| Csomagolási mélység | 395 mm |
| Mélység | 291,4 mm |
| Súly | 4,2 kg |
| Operációs rendszer nyelve | Lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| VGA portok száma | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Vonalkimenet | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Terméktípus | PC |
| Hangchip | Realtek ALC623-CG |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Jelszóvédelem | Bekapcsoláskor, HDD-n, BIOS-ban, Igen |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel B760 |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Hangszórók száma | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3048 méter |
| Integrált kijelző | Nem |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Teljes birtoklási költség |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.845 kg |
| EAN vonalkód: | 198154860363 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor modell: | i5-14400 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i5-14xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Hatékony magok: | 4 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 148 Ny |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,5 GHz |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111K |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| NVMe: | Igen |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Tápegység: | 180 W |
| Szín: | Fekete |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Kötet: | 8,2 liter |
| Szín neve: | Váz: Fekete, Káva: Szürke |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa: | SFF |
| Csomag szélessége: | 195 mm |
| Szélesség: | 92,5 mm |
| Csomag magassága: | 530 mm |
| Magasság: | 339,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,29 kg |
| Csomagolási mélység: | 395 mm |
| Mélység: | 291,4 mm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| VGA portok száma: | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Vonalkimenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Terméktípus: | PC |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Bekapcsolt állapotban, Merevlemez, BIOS, Igen |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Teljes birtoklási költség |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

