Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Fekete, Szürke
Kód: KOMLEVKOPM305
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-14100 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro SFF PC Černá, Šedá| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,7 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Model procesoru | i3-14100 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Výkonná jádra | 4 |
| Základní frekvence výkonných jader | 3,5 GHz |
| Maximální turbo výkon | 110 W |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i3 |
| Generace procesoru | Intel Core i3-14xxx |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Základní výkon procesoru | 60 W |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111K |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | DVD±RW |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ano |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50/60 Hz |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Barva | Černá |
| Umístění / poloha | Horizontání/vertikální |
| Typ skříně | SFF |
| Hlasitost | 8,2 l |
| Název barvy | Chassis: Black, Bezel: Grey |
| Výška balení | 530 mm |
| Hloubka balení | 395 mm |
| Výška | 339,5 mm |
| Šířka | 92,5 mm |
| Šířka balení | 195 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,29 kg |
| Hloubka | 291,4 mm |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Line-out | Ano |
| Počet VGA portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Paměťové sloty | 2x DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Ochrana heslem | BIOS, Při zapnutí, HDD, Ano |
| Typ produktu | PC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC623-CG |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Čipset základní desky | Intel B760 |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Integrovaný displej | Ne |
| Obsahuje myš | Ano |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Konektivita myši | Kabel |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 5.9 kg |
| EAN vonalkód: | 198157148673 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzor modell: | i3-14100 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 110 W |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-14xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 60 W |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111K |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD±RW |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | 180 W |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa: | SFF |
| Kötet: | 8,2 liter |
| Szín neve: | Váz: Fekete, Káva: Szürke |
| Csomag magassága: | 530 mm |
| Csomagolási mélység: | 395 mm |
| Magasság: | 339,5 mm |
| Szélesség: | 92,5 mm |
| Csomag szélessége: | 195 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,29 kg |
| Mélység: | 291,4 mm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Vonalkimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Bekapcsolt állapotban, Merevlemez, Igen |
| Terméktípus: | PC |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC623-CG |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel B760 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Teljes birtoklási költség |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

