Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 5 Intel Core 7 240H processzorral, 32 GB DDR5-SDRAM-mal, 1 TB SSD-vel, Windows 11 Pro rendszerrel és mini PC-vel, fekete színben
Kód: KOMLEVKOPM338
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel Core 7 240H 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Mini PC Černá| Model procesoru | 240H |
| Typ procesoru | Intel Core 7 |
| Takt procesoru | 2,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,2 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ano |
| Napájecí zdroj | 135 W |
| Hlasitost | 1 l |
| Barva | Černá |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ skříně | Mini PC |
| Název barvy | Black |
| Výška | 34,5 mm |
| Hmotnost | 1,13 kg |
| Hloubka | 182,9 mm |
| Šířka | 179 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Zvukový systém | High Definition Audio |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zvukový čip | Realtek ALC256 |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Konektivita myši | Kabel |
| Obsahuje myš | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 3.03 kg |
| EAN vonalkód: | 198158171397 |
| Processzor modell: | 240 óra |
| Processzor típusa: | Intel Core 7 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Tápegység: | 135 W |
| Kötet: | 1 liter |
| Szín: | Fekete |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szekrény típusa: | Mini PC |
| Szín neve: | Fekete |
| Magasság: | 34,5 mm |
| Súly: | 1,13 kg |
| Mélység: | 182,9 mm |
| Szélesség: | 179 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memória elrendezés: | 1 db 32 GB |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Terméktípus: | Mini PC |
| Hangchip: | Realtek ALC256 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egérrel együtt: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

