Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-1315U 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC PC fekete
Kód: KOMLEVKOPM337
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-1315U 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC PC fekete| Hatékony magok | 4 |
| Erőteljes magok | 2 |
| Telepített processzorok száma | 1 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 15 W |
| Processzor gyorsítótára | 10 MB |
| Processzorgeneráció | Intel Core i3-13xxx |
| Processzor gyártója | Intel |
| Maximális turbóteljesítmény | 55W |
| Processzorszálak száma | 8 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,5 GHz |
| Processzor modell | i3-1315U |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,3 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i3 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,5 GHz |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Intel |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| NVMe | Igen |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Tápegység | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Tanúsítvány | ENERGY STAR 9.0 RoHS kompatibilis TCO 10.0 minősítésű |
| Szín neve | Fekete |
| Zárnyílás | Igen |
| Kötet | 1 liter |
| Helyszín / pozíció | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa | Mini PC |
| Szín | Fekete |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Csomag magassága | 186 mm |
| Mélység | 182,9 mm |
| Magasság | 34,5 mm |
| Szélesség | 179 mm |
| Súly | 1,13 kg |
| Csomag szélessége | 240 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,03 kg |
| Csomagolási mélység | 250 mm |
| Operációs rendszer nyelve | angol, lengyel |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| DisplayPort-verzió | 1.4b |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Belső memória | 16 GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Terméktípus | PC |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Hangszórók száma | 1 |
| Hangchip | Realtek ALC256 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel® SoC |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Jelszóvédelem | BIOS, HDD, Adminisztrátor, Igen |
| Hangrendszer | Nagyfelbontású hang |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3048 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 10 - 90% |
| Integrált kijelző | Nem |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Teljes tulajdonlási költség (TCO), ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 2.83 kg |
| EAN vonalkód: | 198158165716 |
| Hatékony magok: | 4 |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Telepített processzorok száma: | 1 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzor gyorsítótára: | 10 MB |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i3-13xxx |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Maximális turbóteljesítmény: | 55W |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzor modell: | i3-1315U |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,3 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,5 GHz |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Tápegység: | 65 W |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | ENERGY STAR 9.0 RoHS kompatibilis TCO 10.0 minősítésű |
| Szín neve: | Fekete |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kötet: | 1 liter |
| Helyszín / pozíció: | Vízszintes/függőleges |
| Szekrény típusa: | Mini PC |
| Szín: | Fekete |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Csomag magassága: | 186 mm |
| Mélység: | 182,9 mm |
| Magasság: | 34,5 mm |
| Szélesség: | 179 mm |
| Súly: | 1,13 kg |
| Csomag szélessége: | 240 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,03 kg |
| Csomagolási mélység: | 250 mm |
| Operációs rendszer nyelve: | angol, lengyel |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4b |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Terméktípus: | PC |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Hangszórók száma: | 1 |
| Hangchip: | Realtek ALC256 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Merevlemez, Adminisztrátor, Igen |
| Hangrendszer: | Nagyfelbontású hang |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Teljes birtoklási költség, ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

