Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px All-in-One PC (vše v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá
Kód: KOMLEVALL1058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 Intel® Core™ i7 i7-13620H 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px All-in-One PC (vše v jednom) 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá| Typ procesoru | Intel® Core™ i7 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i7 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Výkonná jádra | 6 |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,9 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,6 GHz |
| Účinná jádra | 4 |
| Model procesoru | i7-13620H |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Ukládací médium | SSD |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| NVMe | Ano |
| Výkon adaptéru | 135 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Certifikáty shody | RoHS, REACH, WEEE |
| Montovatelné na zeď | Ne |
| Tlačítko zap/vyp | Ano |
| Název barvy | Luna Grey |
| Barva | Šedá |
| Zvukový systém | HD |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| RMS výkon | 3 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC233-CG |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Výrobce reproduktorů | Harman Kardon |
| Výška balení | 553 mm |
| Hloubka balení | 229 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,55 kg |
| Výška (s podstavcem) | 431 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6 kg |
| Šířka balení | 670 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 192 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 540 mm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Verze HDMI | 1.4/2.1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Non-ECC | Ano |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Frekvence paměti | 5200 MHz |
| ECC | Ne |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 3048 m |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhel náklonu | -5 - 15° |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Barevný gamut | 99% |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Barevný prostor | sRGB |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Infračervená kamera | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Konektivita myši | Bezdrátový |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Konektivita klávesnice | Bezdrátový |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Obsahuje myš | Ano |
| Varování | Neotevírejte kryt zařízení, riziko úrazu elektrickým proudem., Zařízení není určeno k používání dětmi bez dozoru dospělé osoby., Nepoužívejte ve vlhkých prostorách. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 197531992277 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i7 processzorok |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,9 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,6 GHz |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor modell: | i7-13620H |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Bluetooth: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 135 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH, Elektromos és elektronikus hulladék |
| Falra szerelhető: | Nem |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Szín: | Szürke |
| Hangrendszer: | HD |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 3W |
| Hangchip: | Realtek ALC233-CG |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró gyártó: | Harman Kardon |
| Csomag magassága: | 553 mm |
| Csomagolási mélység: | 229 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,55 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 431 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6 kg |
| Csomag szélessége: | 670 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 192 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Nem ECC: | Igen |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5200 MHz |
| ECC: | Nem |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3048 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Színskála: | 99% |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Integrált kamera: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egér csatlakoztathatósága: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék burkolatát, áramütés veszélye áll fenn., A készüléket gyermekek felnőtt felügyelete nélkül nem használhatják., Ne használja nedves helyeken. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

