Lenovo Tab 10 MediaTek Helio G85 10.1" WUXGA 400 nits 60 Hz Érintőképernyő 4/128 GB Mali-G52 MC2 WiFi Android Luna szürke
Kód: TABLEVTZA0266
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Tab 10 MediaTek Helio G85 10.1" WUXGA 400 nits 60 Hz Érintőképernyő 4/128 GB Mali-G52 MC2 WiFi Android Luna szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor gyártója | MediaTek |
| Processzor modell | Helio G85 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2 GHz |
| Processzor típusa | MediaTek |
| Processzor órajelsebessége | 1,8 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| WWAN | Nincs telepítve |
| Antenna típusa | 1x1 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Adathordozó | eMMC |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Alapanyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Szín neve | Luna Gray |
| Dolby technológia | Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma | 1 |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Szélesség | 235,7 mm |
| Mélység | 154,4 mm |
| Magasság | 7,5 mm |
| Súly | 425 g |
| Platform | Android |
| Biztosított operációs rendszer | Android 14 |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| Belső memória típusa | LPDDR4x-SDRAM |
| Belső memória | 4 GB |
| Grafikus kártya család | KAR |
| Grafikus kártya | Mali-G52 |
| GLONASS | Igen |
| GPS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Natív képarány | 16:10 |
| Panel típusa | IPS |
| Érintéstechnológia | Többpontos érintés |
| Maximális felépülési sebesség | 60 Hz |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója | 25,6 cm (10,1") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kijelző fényereje | 400 cd/m² |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Előlapi kamera | Igen |
| Hátsó kamera | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 5100mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tablettok mellékelve | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP52 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.82 kg |
| EAN vonalkód: | 198154670740 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyártója: | MediaTek |
| Processzor modell: | Helio G85 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2 GHz |
| Processzor típusa: | MediaTek |
| Processzor órajelsebessége: | 1,8 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Antenna típusa: | 1x1 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 1 TB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Adathordozó: | eMMC |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Szürke |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Szín neve: | Luna Gray |
| Dolby technológia: | Dolby Atmos |
| Mikrofonok száma: | 1 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség: | 235,7 mm |
| Mélység: | 154,4 mm |
| Magasság: | 7,5 mm |
| Súly: | 425 g |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 14 |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória típusa: | LPDDR4x-SDRAM |
| Belső memória: | 4 GB |
| Grafikus kártyacsalád: | KAR |
| Grafikus kártya: | Mali-G52 |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Panel típusa: | IPS |
| Érintéstechnológia: | Többpontos érintés |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 25,6 cm (10,1") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hátsó kamera: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Energiahatékonysági osztály: | D |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 5100mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Tablettok mellékelve: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP52 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

