Lenovo Legion Pro 27UD-10 számítógép monitor 67,3 cm (26,5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Fekete, Szürke
Kód: MONLEVMON0271
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion Pro 27UD-10 számítógép monitor 67,3 cm (26,5") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD QD-OLED Fekete, Szürke| Maximális energiafogyasztás | 130 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 32 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 26 kWh |
| Áramfogyasztás | 55W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Láb színe | Szürke |
| Piaci kategória | Játék |
| Előlap színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 203,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 610,3 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,3 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 523 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 1,2 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 4,6 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 353,7 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 1,3 mm |
| Ferde szélesség (oldal) | 1,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 51 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 610,3 mm |
| Jótállási jegy | Igen |
| Csomag szélessége | 763 mm |
| Csomagolási mélység | 150 mm |
| Csomag magassága | 486 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,5 kg |
| Kép a kép mellett (PbP) | Igen |
| HBR3 támogatás | Igen |
| Tanúsítvány | EU energiacímke (F osztály) Eyesafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkezik TÜV Rheinland Low Blue Light (hardveres megoldás) |
| USB tápellátás | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB tápellátási verzió akár | 15 W |
| HDMI portok száma | 2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| Korábbi USB Type-C portok száma | 1 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB letöltési portok száma A típusú | 3 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500000:1 |
| Kijelző átlója | 67,3 cm (26,5") |
| Képernyő alakja | Lakás |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő | Nem |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia | QD-OLED |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | DisplayHDR 400 Valódi fekete |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Színmélység | 10 bit |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Érintőképernyő | Nem |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| DCI-P3 színskála | 99% |
| Pixelsűrűség | 166ppi |
| Pixelsűrűség | 0,153 × 0,153 mm |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képernyő fényereje (legmagasabb) | 1000 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 33,3 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Látható méret (vízszintes) | 59 cm |
| Háttérvilágítás típusa | QD |
| Válasz | 0,03 ms |
| Panel típusa | OLED |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Mellékelt kábelek | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Csavarok száma | 8 |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 13,5 cm |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Lengő/forgó | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Igen |
| Forgási tartomány | -45 - 45° |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Forgási szög | -90 - 90° |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2384999 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.975 kg |
| EAN vonalkód: | 198158136709 |
| Maximális energiafogyasztás: | 130 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 32 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 26 kWh |
| Áramfogyasztás: | 55W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Láb színe: | Szürke |
| Piaci kategória: | Játék |
| Előlap színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 203,4 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 610,3 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,3 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 523 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 1,2 cm |
| Súly (állvány nélkül): | 4,6 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 353,7 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 1,3 mm |
| Ferde szélesség (oldal): | 1,3 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 51 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 610,3 mm |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Csomag szélessége: | 763 mm |
| Csomagolási mélység: | 150 mm |
| Csomag magassága: | 486 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,5 kg |
| Kép a kép mellett (PbP): | Igen |
| HBR3 támogatás: | Igen |
| Tanúsítvány: | EU energiacímke (F osztály) Eyesafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkezik TÜV Rheinland Low Blue Light (hardveres megoldás) |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB tápellátási verzió akár: | 15 W |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| Korábbi USB Type-C portok száma: | 1 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500000:1 |
| Kijelző átlója: | 67,3 cm (26,5") |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Tükröződésmentes képernyő: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelzőtechnológia: | QD-OLED |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR 400 Valódi fekete |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Színmélység: | 10 bit |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| DCI-P3 színskála: | 99% |
| Pixelsűrűség: | 0,153 × 0,153 mm |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képernyő fényereje (legmagasabb): | 1000 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 33,3 cm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Látható méret (vízszintes): | 59 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | QD |
| Válasz: | 0,03 ms |
| Panel típusa: | OLED |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csavarok száma: | 8 |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 13,5 cm |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Lengő/forgó: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Igen |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2384999 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

