Lenovo Legion 24-10 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONLEVMON0272
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo Legion 24-10 počítačový monitor 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LCD Černá| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 17 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 19 kWh |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Maximální spotřeba energie | 34 W |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Název barvy | Raven black |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Hloubka (bez stojánku) | 40,8 mm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 2,06 cm |
| Výška (bez stojánku) | 325,3 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 540,4 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5 kg |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 2,4 mm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 2,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 543,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 214 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 540,4 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Výška balení | 462 mm |
| Šířka balení | 706 mm |
| HDMI | Ano |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Audio výstup | Ano |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Zabudovaný USB hub | Ne |
| Výstup sluchátek | Ne |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ne |
| AMD FreeSync | Ano |
| Technologie redukce modrého světla | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doba odezvy (MPRT) | 0,5 ms |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Typ podsvětlení | W-LED |
| Dynamický kontrast | 3000000:1 |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,6 cm |
| Hustota pixelů | 93 ppi |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Odezva | 4 ms |
| Rozteč pixelů | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Podpora HDR | Ano |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů barev |
| LED podsvícení | Ano |
| Technologie displeje | LCD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Stojan v ceně | Ano |
| Včetně šroubů | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Maximální nastavitelná výška | 13,5 cm |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Středový čep | Ano |
| Nastavení výšky | Ano |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Výkyvný/otočný | Ano |
| Nastavení sklonu | Ano |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Úhel náklonu | -5 - 22° |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Integrovaný fotoaparát | Ne |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2342405 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.34 kg |
| EAN vonalkód: | 198156958846 |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 17 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 19 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 34 W |
| Áramfogyasztás: | 20 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Előlap színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Mélység (állvány nélkül): | 40,8 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,06 cm |
| Magasság (állvány nélkül): | 325,3 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 540,4 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,9 kg |
| Súly (állvánnyal): | 5 kg |
| Ferde szélesség (oldal): | 2,4 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 2,4 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 543,3 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 214 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,4 mm |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Csomag magassága: | 462 mm |
| Csomag szélessége: | 706 mm |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | 3,5 mm |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Hangkimenet: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Színmélység: | 8 bit |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Válasz: | 4 ms |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Maximálisan állítható magasság: | 13,5 cm |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Középső csap: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -90 - 90° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 mm |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2342405 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

