Lenovo L27-4e számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONLEVMON0270
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo L27-4e számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 16 kWh |
| Maximális energiafogyasztás | 19,8 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 17,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szín neve | Holló Fekete |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvány nélkül) | 3,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 44,4 mm |
| Ferde él szélessége (felül) | 2 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 366,5 mm |
| Ferde él szélessége (alul) | 2,17 cm |
| Ferde szélesség (oldal) | 2 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 611,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 611,9 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,1 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 210 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 443,5 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomag magassága | 525 mm |
| Csomagolási mélység | 111 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6,4 kg |
| Jótállási jegy | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDMI | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| AMD FreeSync | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 8 - 80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 95% |
| Válaszidő (gyors) | 4 ms |
| Színmélység | 8 bit |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Válasz | 6 ms |
| Pixelsűrűség | 82ppi |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 99% |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Dinamikus kontraszt | 3000000:1 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány | 16:9 |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| Gyors útmutató | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszög | -5 - 22° |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2337729 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 6.3 kg |
| EAN vonalkód: | 198157460829 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 16 kWh |
| Maximális energiafogyasztás: | 19,8 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 17,3 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín neve: | Holló Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvány nélkül): | 3,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 44,4 mm |
| Ferde él szélessége (felül): | 2 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 366,5 mm |
| Ferde él szélessége (alul): | 2,17 cm |
| Ferde szélesség (oldal): | 2 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 611,9 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 611,9 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,1 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 210 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 443,5 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomag magassága: | 525 mm |
| Csomagolási mélység: | 111 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6,4 kg |
| Jótállási jegy: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDMI: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 80% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Válaszidő (gyors): | 4 ms |
| Színmélység: | 8 bit |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Válasz: | 6 ms |
| Pixelsűrűség: | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 99% |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Dinamikus kontraszt: | 3000000:1 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszög: | -5 - 22° |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2337729 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

