Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 38,9 cm (15.3") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Modrá
Kód: MOBLEVNOTMBOO
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 Intel® Core™ i5 i5-13420H Laptop 38,9 cm (15.3") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) NoOS Modrá| Výkonná jádra | 4 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Generace procesoru | 13. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Maximální turbo výkon | 95 W |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,6 GHz |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,4 GHz |
| Účinná jádra | 4 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Model procesoru | i5-13420H |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,6 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Typ antény | 2x2 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Hliník, Polykarbonát (PC) |
| Typ produktu | Laptop |
| Název barvy | Cosmic Blue |
| Barva | Modrá |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,59 kg |
| Šířka | 343,4 mm |
| Výška (zadní) | 1,79 cm |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Hloubka | 239,5 mm |
| Čtečka otisků prstů | Ne |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Poskytovaný operační systém | Ne |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Formát paměti | Na základní desce + SO-DIMM |
| Paměťové sloty | SO-DIMM |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 24 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Barevný prostor | NTSC |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 38,9 cm (15.3") |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Barevný gamut | 45% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Typ HD přední kamery | HD |
| Rozlišení přední kamery | 1280 x 720 px |
| Přední kamera | Ano |
| Kapacita baterie | 60 Wh |
| AC adaptér | Ano |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS07: Škodlivý, GHS08: Nebezpečí pro zdraví |
| Varování | Použité zařízení nevyhazujte do běžného odpadu – odneste ho na sběrné místo elektronického odpadu., Nevystavujte kabel dlouhodobému působení silného tepla nebo otevřeného ohně., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.405 kg |
| EAN vonalkód: | 198156900364 |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Processzorgeneráció: | 13. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Maximális turbóteljesítmény: | 95 W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,6 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,4 GHz |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor modell: | i5-13420H |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,6 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), alumínium, polikarbonát (PC) |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín neve: | Kozmikus kék |
| Szín: | Kék |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,59 kg |
| Szélesség: | 343,4 mm |
| Magasság (hátul): | 1,79 cm |
| Magasság (elöl): | 1,69 cm |
| Mélység: | 239,5 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriaformátum: | Alaplapon + SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 24 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Színtér: | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 38,9 cm (15,3") |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Natív képarány: | 16:10 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Színskála: | 45% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Előlapi kamera típusa HD: | HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1280 x 720 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 60 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas, GHS08: Egészségügyi kockázat |
| Figyelmeztetés: | Használt eszközét ne dobja a szemétbe – vigye el egy elektronikai hulladékgyűjtő helyre., Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

