Lenovo 4X40H57287 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Aktatáska Fekete
Kód: TABLEVTOR0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo 4X40H57287 laptop táska/hátizsák 35,8 cm (14,1") Aktatáska Fekete| Borító típusa | Aktatáska |
| Védő funkciók | Porálló, Karcálló, Ütésálló |
| Vállszíj | Igen |
| Fő termék színe | Fekete |
| Maximális képernyőméret | 35,8 cm (14,1") |
| Anyag | Polivinil-klorid (PVC), Poliészter |
| Összeg | 1 |
| Súly | 460 g |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 295 mm |
| Mélység | 380 mm |
| Színcsoport | Fekete |
| Fogantyúk | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags, cases |
|---|---|
| Súly: | 0.6 kg |
| EAN vonalkód: | 889561757260 |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Védő funkciók: | Porálló, Karcálló, Ütésálló |
| Vállszíj: | Igen |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Maximális képernyőméret: | 35,8 cm (14,1") |
| Anyag: | Polivinil-klorid (PVC), Poliészter |
| Összeg: | 1 |
| Súly: | 460 g |
| Szélesség: | 85 mm |
| Magasság: | 295 mm |
| Mélység: | 380 mm |
| Színcsoport: | Fekete |
| Fogantyúk: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

