LEGO DISNEY 43272 Heihei
Kód: KLOLEGLEG1725
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43272 Heihei| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Elemek száma | 566 |
| Sorozat | Disney |
| Magasság | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt | 670 g |
| Csomagolási mélység | 76 mm |
| Csomag magassága | 262 mm |
| Csomag szélessége | 222 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.545 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017814612 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Elemek száma: | 566 |
| Sorozat: | Disney |
| Magasság: | 270 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 670 g |
| Csomagolási mélység: | 76 mm |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Csomag szélessége: | 222 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

