LEGO DISNEY 43265 Jégvarázs Kastély Arendelle
Kód: KLOLEGLEG1626
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43265 Jégvarázs Kastély Arendelle| Elemek száma | 177 |
| Ajánlott életkor | 5+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 3 darab |
| Sorozat | Disney |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Csomagolási mélység | 60 mm |
| Csomag szélessége | 189 mm |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt | 372 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017814544 |
| Elemek száma: | 177 |
| Ajánlott életkor: | 5+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 3 darab |
| Sorozat: | Disney |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 250 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Csomagolási mélység: | 60 mm |
| Csomag szélessége: | 189 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 372 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

