LEGO DISNEY 43222 Disney kastély
Kód: KLOLEGLEG1945
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO DISNEY 43222 Disney kastély| Elemek száma | 4837 |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Játékfigurák számolása | 8 darab |
| Sorozat | Disney |
| Szélesség | 590 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Magasság | 800 mm |
| Csomag szélessége | 478 mm |
| Csomagolási mélység | 217 mm |
| Csomag magassága | 522 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7 kg |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 8.16 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017866949 |
| Elemek száma: | 4837 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Játékfigurák számolása: | 8 darab |
| Sorozat: | Disney |
| Szélesség: | 590 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Magasság: | 800 mm |
| Csomag szélessége: | 478 mm |
| Csomagolási mélység: | 217 mm |
| Csomag magassága: | 522 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7 kg |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

