LEGO CREATOR 31136 EGZOTIKUS PAPAGÁJ
Kód: KLOLEGLEG0688
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 31136 EGZOTIKUS PAPAGÁJ| Elemek száma | 253 |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Teremtő |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Mélység | 110 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.35 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017415895 |
| Elemek száma: | 253 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Teremtő |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Mélység: | 110 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

